درباره شرکت بازرگانی یله

بازرگانی یله، شرکتی فعال در حوزه بازرگانی و خدماتی است که در سال 1393 تأسیس شده است. ما در زمینه تأمین محصولات و ارائه خدمات فعالیت می‌کنیم.

دپارتمان بازرگانی ما محصولاتی از جمله برنج، کت و شلوار، و در آینده نزدیک روغن و خودرو را ارائه می‌دهد. همچنین، ما در زمینه تأمین لوازم خانگی برقی نیز فعالیت می‌کنیم.

ما در شرکت بازرگانی یله برای تأمین محصولات برنج خود از بهترین شالیزارها در کشور استفاده می‌کنیم و با پایش دائمی شالیزارها در راستای بهبود و افزایش کیفیت محصول نهایی قدم بر می داریم . از این رو، برنج یله، که در حال حاضر در بازار به فروش می‌رسد، به عنوان یک محصول با کیفیت و برجسته در حال پیدا کردن جایگاه خود در بین سایر محصولات باکیفیت است.

علاوه بر خدمات بازرگانی، ما در یله خدماتی از جمله خدمات رفاهی، خدمات آموزشی و خدمات درمانی ارائه می دهیم.

کمپانی بله به عنوان یک شرکت جوان و نوآور، به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت تمرکز داریم. هدف ما ارائه رضایت مشتریان و ایجاد روابط بلندمدت با آن‌ها است. ما در بازار رقابتی فعالیت می‌کنیم و سعی داریم با عرضه محصولات و خدماتی با کیفیت، در میان رقبای خود متمایز شویم.

 

یله در کنار سازمان و ارگان ها

در بازرگانی یله، افتخار داریم که محصولات و خدمات خود را به انواع سازمان‌ها و ارگان‌ها عرضه کنیم. ما آماده‌ایم تا با شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی، و سایر نهادها همکاری کنیم تا نیازها و خواسته‌های آن‌ها را برآورده کنیم.

تمرکز ما بر تأمین محصولات با کیفیت و ارائه خدمات متنوع است. ما از تجربه و دانش خود در زمینه بازرگانی و خدماتی استفاده می‌کنیم تا بهترین راهکارها را برای سازمان‌ها و ارگان‌ها ارائه دهیم.

ما با درک نیازهای شرکت شما و درک عمیق از صنعت موردنظر، بهبودهای مداوم را ارائه می‌دهیم و در پاسخ به چالش‌ها و مشکلات ممکن، راه‌ حل‌های سازنده ارائه می‌کنیم.

همکاری با ما به شما امکان می‌دهد تا از جنبه‌های مختلف مانند تأمین محصولات با کیفیت، خدمات فنی، خدمات پس از فروش و مشاوره فنی بهره‌ برداری کنید. 

در بازرگانی یله، ارزش‌هایی مانند اعتماد، کیفیت، نوآوری و رضایت مشتری را مهم می‌دانیم. ما به دنبال برقراری روابط بلندمدت با شما هستیم و تمام تلاش خود را برای ایجاد رضایت شما انجام می‌دهیم.